Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Бадник вака не!

2014-01-13
Малку поентата на празников се утнала, или нас така ни се чини?

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ