Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Од НБА, преку кикбокс, до гол во биртија

2015-04-27
Порано играше во НБА, а сега е кикбоксер кој џапа пиво како вода и си ги пои тетоважите додека на увце му свири шабански лик како Баја Мали Книнџа. Дами и господа, Дарко Миличиќ!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ