Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Продавам Порше на плин

2014-08-17
Моментот кога налетувате на оглас од овој тип. Да ставиш плин на Порше е како да ја ставиш Кејт Аптон во женски манастир. Едноставно нема поента.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ