Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Свекрвата мава

2014-04-28
Правило број еден во животот - никогаш немој да викаш за свекрва ти дека е пијана пред камера. Во спротивно, ова ќе ти се случи.
 

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ