Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Гестапо Каприо

2013-12-17
Пишале дека Леонардо Ди Каприо заслужил одмор - ма и вие сте заслужиле. Ајде сега одморете се од постирање глупости бидејќи ни Гетсби нема да ви помогне ако ви затропа Гестапо на логиката на врата.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ