Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Локално мкфејл новогодишно пакетче

2014-12-28
Ги читаш статииве, сфаќаш колку се секси и почнуваш да се палиш сам пред некој друг да сака да те запали. Или да те затепа во црква со времеплов.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ