Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Чекори се за деца

2014-04-28
Некој прави чекори, некој трча кон кошот, а монтажава тера народ на урлање од смеење.
 

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ