Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Ед Ширан на Гремис 2015

2015-02-09
Ај што е добра песната, ај што е и он одличен за настап во живо, ама и Questlove од The Roots настапува со него, а богами и Џон Мејер и Херби Хенкок. Видео на денот.


Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ