Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Од бебе до трол

2014-10-09
Го паметите Џон Лажуа, тролот кој ни појасни дека оружје не убива луѓе, туку дека тој убива луѓе СО ОРУЖЈЕ. Епа фраерот се врати пак на „рап” сцената со ептен генгста песна. Почнал како бебе, пошто да почнеш од нула е за аматери.

И ретро мега-хитот! 

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ