Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Профи цементофрлач

2014-07-29
Фрлање цемент со лопата и не е некоја си којзнае колку посебна вештина, ама фрлање на лопата полна со цемент без да се истури е нинџа потег.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ