Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Ретро трауми - прв дел

2014-03-11
Цеца, 1994-та, фриз, песна, психоделија од ефекти. Клик на видеото за транзициски времеплов.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ