Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Супербоул реклама, Брејкинг Бед стајл

2015-02-02
Веќе е општопознато дека рекламите за време на големото финале на НФЛ лигата наречено Супербоул се закон, ама Супербоул реклама со Брајан Кренстон како Волтер Вајт секогаш е ниво над тоа.

Наш личен фаворит оваа година покрај ПРИРОДНАТА реклама го имате подолу.

П.С. Ви најдовме видео со автоматска плејлиста, па ако сакате да ги видите и другите само гледајте и не го гасете прозорецов.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ