Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Кралот на глупердите

2014-05-09
Колку треба да си талент да возиш ко кретен, да направиш еден куп сообраќајќи и на крај со цел памет да си го постираш видеото на Јутјуб за да и' дадеш фул доказ на полицијата? Отприлика олку глуп како ликов кој си го закачил видеото директ од болница.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ