Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Олимписко рокање

2014-02-20
Ретко која сериозна ТВ продукција може да се пофали со квалитет како што го имаат троловите од The Onion. Видеото подолу е врвот на сатирата!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ