Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Подкаст: Тик Так/Ива Слива - ДУП, хонорарци, протести

2014-12-21
Тик Так и Ива Слива во нова сезона од лудориите на Тик Так. Се она што и ти сакаш да го кажеш ама се плашиш и да го помислиш. Овој пат зборуваат за ДУП, Протести хонорарци, што праат женски на дејт, што имаше во Back to the future, а има денеска, плус им направиле екстерно на двајца политичари. Имаше многу, следниот пат помалку.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ