Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Портланд трол полиција

2014-04-21
Портланд Трејлблејзерс синоќа ги победија Хјустон Рокетс во првиот натпревар од плејоф разигрувањето на западот, а портландската полиција победи на твитер!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ