Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Прво олеснување

2014-03-14
По првиот бакнеж и првата рачна обработка, сега има и ова. ОК, гасете интернет, доста беше.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ