Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Хилари Клинтон е цар за социјални медиуми

2015-05-23
Да, Хилари бара нова работа на ЛинкдИн. Аплицира за претседател во 2016-та. Кој знае кој се` и го гледа профилот моментално. Обама, Моника Левински, Путин?

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ