Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Кога Њујорк Пост те ренда

2014-05-27
Њујорк Пост објави кратка статија за венчавката на Канје и Ким Кардашијан. Официјално имаме нови идоли!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ