Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Кој губи има право на Бибер

2014-02-21
Во очи на полуфиналето во хокеј помеѓу Канада и САД. Тролање јако.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ