Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Научно докажано тролање

2014-12-21
Ај статијата што е научно докажана комедија во еден чин, ама коментариве се бесценети. За се друго постои Мастеркард.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ