Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Тролање - Breaking Bad стајл

2014-05-03
Рандом трол од Винипег, Манитоба, Канада нема што да прави и решава да и' пише на локалната љубовна експертка во стилот на Скајлер од Брејкинг Бед. Колумнистката не конта и со цел памет и дели совети, ама озбилно.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÉ