Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Batman vs. Superman

2014-07-28
Комик-ком не би бил најдолгоочекуваниот настан на годината ако на него не се прикажат ексклузивни трејлери од филмови кои треба да чекаме уште минимум година и пол до нивна премиера. Еве го тизер трејлерот за филмот со работен наслов „Бетмен против Супермен” кој нелегално се појави на интернет. П.С. Тизерот беше тргнат набргу од интернет, па како замена ставивме трејлер направен од обожаватели, како и видео објаснување за тргнатиот трејлер.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]