Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Феноменален трејлер за Трансенденс

2013-12-27
Ако судиме по трејлерот, Трансенденс е дефинитивно филм кој филмофилите со нетрпение ќе очекуваат да го гледаат. По подолго време повторно можеме да го видиме Џони Деп во малку подлабока улога.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]