Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Луси - хит филм во најава

2014-04-04
Ако сте љубители на брзи филмови со многу акција, интересни концепти на тема човечки мозок и филмови со одличен актерски состав тогаш трејлерот за „Луси” ќе ве остави во исчекување до 8 август кога е и закажана неговата светска премиера.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]