Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Нинџа желките се враќаат!

2014-03-27
По подолг период конечно и римејк на популарниот стрип, цртан и филм „Нинџа желки”, но овој пат од продуцентот Мајкл Беј во едно сосема ново светло. Светската премиера е закажана за 8 август.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]