Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Sin CIty 2: A Dame To Kill For

2014-03-07
Ако и вие, како нас, сте големи обожаватели нз Sin City, тогаш првиот трејлер за второто негово продолжение со блиц најавата од големата актерска екипа ќе ве натера да ги броите деновите до неговата премиера!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]