Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Данкадемикс - академија за забивање

2014-01-05
Најдобрите забивања за 2013-та презентирани од Данкадемикс. Микс од седум и пол минути кој ќе ве остави подзинати од акробациите на професионалните и аматерски кошаркари кои ги кршат законите на гравитацијата.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]