Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Ефективна одбрана, уште поефективен гол

2013-12-17
Не гол на годината, ова дефинитивно може да се смета за гол на сите времиња во ракометот. И одбрана и гол со еден потег. Голманов е легенда!

 

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]