Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Перо кине во последни секунди

2014-03-16
Не знаеш што да правиш со топката во последните секунди од натпреварот? Чиста работа, дај му ја на Перо!
 

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]