Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Подемот на Перо

2014-01-23
IP14 познат по неговите генијални мотивациски монтажи за настапите на нашите репрезентации во кошарка и ракомет со ново видео за подемот на Перо Антиќ во НБА! Перо дефинитивно треба да оди на Ол Стар!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]