Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Историја на рап

2014-02-22
Џастин Тимберлејк и Џими Фалон - досега четири пати со „медли“ од најдобрите рап песни од почетоците на овој жанр. И само што помисливте дека толку беше, еве го и број пет, ама овој пат премиерно во The Tonight Show. А да, и Рутс им свират!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]