Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Магија или обичен трик?

2014-04-27
Интересен документарец за хит илузионистот Дејвид Блејн кој ги потресе холивудските ѕвезди со неговите феноменални трикови.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]