Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Mortal Kombat X - трејлер

2014-06-03
Sub Zero и Scorpion во епска битка со крвав крај и не гледаме причина дека би ви требало повозбудлива најава од ова за видео играта која што може да ја очекуваме наредната година со име Mortal Kombat X!

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]