Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Најдоброто од Супербоул 2014

2014-02-03
Дел од задоволството да се гледа Супербоулот секогаш се и рекламите кои се даваат на полувремето од големиот натпревар. Еве еде избор од најдобрите за оваа година.
Бадвајзер
Фул Хаус повторно заедно
Тојота и мапетите
Бад лајт
Британските негативци и Јагуар
Чириос - Грејси
Ред Бул и ГоПро
Киа и Морфеус

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]