Следете нé или притиснете Escape

Наслов

Свинг мастер танчар

2014-12-30
Дали некогаш сте погледнале некој со счудовидување и сте рекле, секоја чест, симнувам капа? Епа фраеров кој се нарекува себеси JustSome Motion е таков лик за нас. Уживајте во неговите лесни и неверојатни свинг потези.

Психотичен Ум

Писател (во најава), колумнист, преведувач, толкувач, вљубеник во маркетинг, поддржувач на се' што е добро, ловец на #mkfail моменти, боем, трол...

СЛЕДЕТЕ НÈ

[quote][url=https://www.facebook.com/failmkd?fref=ts]Fail.mk[/url][/quote]
[quote][url=https://www.facebook.com/prochitajpovekje]Прочитај повеќе[/url][/quote]